صفحه اصلی > صفحه ی نمایش خبر دانشگاه 


  چاپ        ارسال به دوست

در سیزدهمین گردهمایی مدیران آزمایشگاه های کنترل غذا و داروی سراسر کشور؛

کسب رتبه برتر آزمایشگاه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

آزمایشگاه کنترل کیفی مواد خوراکی و آشامیدنی معاونت غذا و داروي دانشگاه علوم پزشکی یاسوج رتبه برتر آزمایشگاه های معاونت‌هاي غذا و داروي دانشگاه هاي سراسر كشور را به خود اختصاص داد.

مهندس امیر پیکر مدیر آزمایشگاه کنترل کیفی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در گفتگو با روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه، ضمن بیان این خبر تصریح کرد: در سیزدهمین گردهمايي مديران آزمايشگاه هاي كنترل مواد غذايي، آرايشي و بهداشتي، نتايج ارزیابی عملکرد انجام شده توسط سازمان غذا و دارو اعلام و از رتبه هاي برتر آزمايشگاه ها و مديران مربوطه تقدير به عمل آمد.

شایان ذکر است، سالانه عملکرد آزمایشگاه های غذا و دارو سراسر کشور در زمینه های مختلفی از قبیل بررسی نتایج نمونه های مجهول ارسالی از مرجع، اقدامات آزمایشگاه در زمینه کنترل کیفیت، زمان پاسخ دهی به نمونه های ارسالی و سایر موارد مورد بررسی و رتبه بندی قرار می گیرد.

روابط عمومی معاونت غذا و دارو کسب این مقام را به دکتر ایلامی سرپرست دانشگاه، دکتر قایدی سرپرست معاونت غذا و دارو، مدیران و کارکنان این معاونت تبریک و از تلاش های بی شائبه آنان تقدیر و تشکر نمود.

بر پایه این خبر؛ سیزدهمین گردهمایی مدیران آزمایشگاه های کنترل غذا و داروی سراسر کشور در تاریخ 20 و 21 اردیبهشت ماه سال 1396 در شهر خرم آباد برگزار شد.14-142

خبر؛ مونس حسینی


نسخه چاپی خبر

 


١١:٢٣ - شنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٦    /    شماره : ١٥١٩١    /    تعداد نمایش : ٨١٠خروج