صفحه اصلی > صفحه ی نمایش خبر دانشگاه 


  چاپ        ارسال به دوست

آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی در یاسوج برگزار شد

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی در یاسوج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر صدراله محرابی افزود: آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی و بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.

وی تصریح کرد: این آزمون در دو روز متوالی در چهار نوبت صبح و عصر با حضور یک هزار و 342 شرکت کننده در پردیس آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد.

دکتر محرابی با اشاره به برگزاری این آزمون در 47 رشته کارشناسی ارشد ناپیوسته وابسته به وزارت بهداشت، اظهار داشت: آزمون کارشناس ارشد علوم پزشکی با نظارت نماینده مرکزی سازمان سنجش، نماینده حراست وزارت بهداشت و مدیریت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان در صحت کامل با رعایت قوانین و مقررات برگزار شد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی استان در ادامه گفت: در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی استان هرساله قریب 50 دانشجوی کارشناسی ارشد در 8 رشته مختلف در دانشکده های پزشکی، پرستاری و بهداشت می پذیرد.

دکتر محرابی در خصوص پذیرش دانشجو در رشته های دیگر در این دانشگاه، یادآور شد: با پیگیری های انجام شده، اقدامات اصلی در جهت پذیرش دانشجو در رشته های ارشد تغذیه و مامایی صورت گرفته و با مصوبه شورای دانشگاه، پیگیر اخذ مجوز سایر رشته ها از جمله بیوتکنولوژی، ارشد هوشبری، اتاق عمل، رادیولوژی، ایمنی و سلامت محیط زیست هستیم.15-142


 


١٥:٠٣ - شنبه ٢٤ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٧١٠    /    تعداد نمایش : ٤١٤خروج