صفحه اصلی > صفحه ی نمایش خبر دانشگاه 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز به کار بخش جراحی قلب بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج بعداز وقفه ای چند ماهه

سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از آغاز به کار مجدد بخش جراحی قلب بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ دکتر غلامعباس سبز گفت: بخش های جراحی قلب و آنژیو گرافی بیمارستان امام سجاد(ع) یاسوج که چندماه گذشته به دلایل مختلفی موقتا غیر فعال شده بود مجددا وارد چرخه خدمت رسانی به بیماران شد.

وی با اعلام این خبر افزود: بهمن ماه سال گذشته و به دلایل وجود مشکلاتی در حوزه نیروی انسانی و به خصوص فوق تخصص جراحی قلب و اینترونشنیست، این دو بخش مهم و حیاتی که برای اولین بار در سفر دولت تدبیر و امید در مرداد ۹۵ به استان افتتاح و راه اندازی شده بود موقتا تعطیل شد.

وی تصریح کرد: با پیگیری های سرپرست دانشگاه، معاونت درمان و رئیس بیمارستان امام سجاد(ع)، این بخش ها مجددا در مدار خدمت به بیماران قرار گرفت.

دکتر سبز در پایان ضمن تشکر از دکتر ملکی، دکتر زینل زاده و تیم همراهشان اظهار امیدواری کرد و گفت: امیدواریم با تداوم این روند، بیماران هم استانی برای انجام آنژیوگرافی و جراحی قلب مجبور به سفر به استانهای همجوار و تحمل مشکلات و هزینه های فراوان نباشند.15-142

 


 


١٤:٠٥ - يکشنبه ٢٥ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٧١٦    /    تعداد نمایش : ٢٨٤خروج