صفحه اصلی > صفحه ی نمایش خبر دانشگاه 


  چاپ        ارسال به دوست

در شورای اداری بخش پاناوه مطرح شد؛

اخذ مجوز احداث بیمارستان بخش محروم پاتاوه/ توسعه زیرساخت های بهداشت و درمان استان تا رسیدن به شاخص های استاندارد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه وبویراحمد گفت: با پیگیری‌های انجام شده توسط مسئولان استانی و رایزنی‌های صورت گرفنه با وزیر بهداشت مجوز احداث بیمارستان بخش محروم پاتاوه اخذ شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، دکتر اورنگ ایلامی در نشست با مسئولان شهرستان دنا و بخش پاتاوه اظهار داشت: احداث بیمارستان در دو شهر سی سخت و پاتاوه به یک بحث کهنه و به عنوان یک مطالبه عمومی تبدیل شده بود.

وی با بیان اینکه برای اولین بار دو بیمارستان در یک شهرستان زیر 100 هزار نفر جمعیت احداث می‌شود، عنوان کرد: شهر توریستی سی سخت و شهر تاریخی پاتاوه به عنوان بزرگترین بخش استان کهگیلویه و بویراحمد نیازمند احداث بیمارستان هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد افزود: با توجه به برنامه‌ ریزی‌های انجام شده بنا داریم زیرساخت‌های بهداشت و درمان استان را تا رسیدن به شاخص‌های استاندارد توسعه دهیم.

دکترایلامی در ادامه با اشاره به اخذ مجوز احداث بیمارستان بخش پاتاوه تاکید نمود: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دنا و دیگر مجموعه عوامل دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد برای عملیاتی شدن این پروژه از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند.

حجت الاسلام و المسلمین صادق پیمان مقدم؛ امام جمعه موقت پاتاوه نیز در این نشست خدمات ارائه شده در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دنا بویژه بخش محروم پاتاوه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: امیدواریم سفر مسئولان علوم پزشکی استان به این بخش مایه خیر و برکت باشد.

انتهای پیام/

 


١١:٤١ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٧٢٥    /    تعداد نمایش : ٣٠٥خروج