صفحه اصلی > صفحه ی نمایش خبر دانشگاه 


  چاپ        ارسال به دوست

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

تعیین تکلیف بیمارستان سی‌سخت بعد از سال‌ها بلاتکلیفی/ تقدیر از تلاشهای ستودنی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تعیین تکلیف بیمارستان سی‌سخت بعد از سال‌ها بلاتکلیفی خبر داد و گفت: تلاش‌های سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان برای احداث دو بیمارستان سی‌سخت و پاتاوه در تاریخ این دیار ماندگار و مانا خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛ پژمان نیک اقبالی در نشست مسئولان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با مسئولان شهرستان دنا اظهار داشت: تعامل و پیگیری‌های دکتر ایلامی برای تعیین تکلیف بیمارستان سی‌سخت و اخذ مجوز احداث بیمارستان پاتاوه ستودنی است.
وی عنوان کرد: یکی از بهترین خبرهای خوش برای مردم شهرستان دنا " احداث بیمارستان سی‌سخت و پاتاوه " بوده که امروز دکتر ایلامی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اعلام کردند زیرا سال‌ها مردم منتظر اجرایی شدن این پروژه‌ها بودند.
نیک اقبالی با بیان اینکه در سنوات گذشته برای احداث بیمارستان سی‌سخت اعتباری در نظر گرفته شد، ولی تخصیص نیافت گفت: امیدوارم با روحیه تعامل و پیگیری که دکتر ایلامی دارند، در کمترین زمان ممکن شاهد آغاز عملیات اجرایی دو بیمارستان سی‌سخت و پاتاوه باشیم.

وی در ادامه ضمن قدردانی از همکاری نماینده مردم بویراحمد و دنا در تعیین تکلیف این دو پروژه مهم، با تشریح خدمات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان در دولت تدبیر و امید ادامه داد: در آینده‌ای نه چندان دور، شاهد راه اندازی و افتتاح بیمارستان شهید جلیل یاسوج، بیمارستان باشت و بیمارستان نرگسی گچساران هستیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پایان تصریح کرد: با اقدامات انجام شده توسط مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان شاهد کاهش آمار ارجاع بیماران بستری به استان‌های همجوار هستیم.

 


١٦:٢٤ - دوشنبه ٢٦ تير ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٧٣٢    /    تعداد نمایش : ٢٣١خروج